iPhone 7: wodoodporny z 3 GB RAM?

Tomek Czech   22 listopada 2015

iphone-7-wodoodporny

Po dość wiarygodnym Ming-Chi Kuo, plotkę o 5,5-calowym iPhonie 7 wyposażonym w 3 GB RAM powtarza kolejny analityk – Avril Wu z TrendForce. Jego zdaniem nowe modele iPhone’ów będa też wodoodporne.

berrolia

Wyposażenie 5,5-calowego iPhone’a 7 w 3 GB RAM i pozostanie przy 2 GB RAM w modelu 4,7-calowym wydaje się mało prawdopodobne, bo Apple od dwóch lat stara się, by – oprócz wielkości ekranu – specyfikacja obu modeli była niemal identyczna (5,5-calowy iPhone ma jeszcze kamerę z optyczną stabilizacją obrazu i tryb horyzontalny). Firma z Cupertino z pewnością nie chciałaby też ryzykować gniewu fanów mniejszego modelu, którym mogłoby się nie spodobać tak drastyczne zwiększenie wydajności tylko większego iPhone’a.

Polecamy: Kabel Cheero Danboard Lightning (recenzja + kod rabatowy)

Doniesienia o możliwości wprowadzenia przez Apple konstrukcji odpornej na wodę i kurz pojawiają się już od dłuższego czasu. Obecne obudowy iPhone’ów 6s i 6s+ posiadają bowiem specjalnie pogrubione uszczelki oraz zwiększoną ilość kleju, dzięki czemu są bardziej odporne na wodę od swoich poprzedników. Możliwe, że jest to pewnego rodzaju test tej technologii przed wprowadzeniem jej w iPhonie 7.

Wszystko, co do tej pory “wiemy” o iPhonie 7 znajdziesz tutaj.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Przeczytaj też: 

Źródło: TrendForce, za iDownloadBlog
Grafika: Tech News Today

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: