Nowe zdjęcia iPhone’a 7: przycisk Home wbudowany w ekran?

Tomek Czech   16 marca 2016

touch-id-screen

Już za kilka dni ma odbyć się premiera iPhone’a SE, tymczasem każdego dnia pojawiają się nowe informacje na temat… iPhone’a 7, którego premiera spodziewana jest dopiero jesienią. Kolejne zdjęcia pojawiające się w sieci zdają się potwierdzać, że w nowym iPhonie Apple pozbędzie się część fug antenowych z tylnej obudowy. Inne, nieco mniej wiarygodne zdjęcia sugerują, że iPhone 7 nie będzie posiadał fizycznego przycisku Home.

berrolia

Przeczytaj: Dziura w ekranie – rewolucja?

Podpis pod znalezionymi przez AppleInsider zdjęciami rzekomo przedstawiającymi iPhone’a 7 ma sugerować, że przycisk Home z czytnikiem linii papilarnych Touch ID zostały wbudowane w ekran. Zdjęcia zrobiono jednak w takim oświetleniu, że właściwie trudno dostrzec, czy w telefonie znajduje się fizyczny przycisk Home, czy nie.

16196-12847-appleinsider-2-l

Wyraźnie widać za to brak gniazda mini-jack oraz dodatkowy głośnik, czyli te prawdopodobne zmiany w iPhonie 7, o których mówi się od dawna. Trudno jednak potwierdzić autentyczność tych zdjęć oraz ich źródeł, więc powinniśmy podchodzić do nich z dużą dozą sceptycyzmu.

Więcej na ten temat:

lapa-backpack

Dużo bardziej wiarygodne wydaje się za to zdjęcie dolnej części tylnego panelu iPhone’a opublikowane na stronie NowhereElse, na której w przeszłości wielokrotnie pojawiały się zdjęcia nowych produktów Apple na długo przed ich oficjalną premierą.

Na zdjęciu widzimy, że na obudowie brakuje jednej z fug antenowych, które przecinają tylni panel iPhone’a w modelach 6 i 6s.

lignes-coque-iphone-7-768x576

Informacja o tym, że Apple w końcu pozbędzie się nielubianych przez wielu użytkowników pasków pojawiła się po raz pierwszy na początku lutego w serwisie MacRumors.

Więcej na ten temat:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Wszystkie plotki na temat iPhone’a 7:

Źródło: AppleInsider, NowhereElse
Grafika: Martin Hajek

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: