iPhone 7: kolejne potwierdzenie małych zmian w wyglądzie?

Tomek Czech   14 marca 2016

Photo-iPhone-7-Catcher

Blogerzy znanej francuskiej strony NowhereElse twierdzą, że dotarli do rysunków technicznych przedstawiających tylni panel obudowy 4,7-calowego iPhone’a 7. Mają one pochodzić z tajwańskiej fabryki Catcher Technology, która od kilku lat dostarcza obudowy do iPhone’ów i iPadów.

berrolia

Rysunki zdają się potwierdzać wcześniejsze doniesienia, że z tylnej obudowy zostanie w końcu usunięta część fug antenowych, które przez wielu krytykowane były jako psujące estetykę iPhone’a. Rysunki wskazują, że paski anteny pozostaną jedynie na bocznej części obudowy oraz na dole i na górze „plecków” iPhone’a. Dokładnie tak, jak przedstawia to poniższy render wykonany przez MacRumors.

iphone_7_render_mr

Rysunki wskazują także na większy otwór kamery w iPhonie 7. Jest on jednak prawdopodobnie ciągle zbyt mały, żeby pomieścić dwie kamery. Może to oznaczać, że choć tegoroczny 4,7-calowy iPhone będzie posiadał inna kamerę, niż iPhone 6/6s, to nie będzie to system dwóch kamer, który według wielu doniesień miałby zostać zastosowany w iPhonie 7.

Potwierdzałoby to przewidywania analityka Ming-Chi Kuo, że w dwie kamery (oraz zoom optyczny) zostanie wyposażony jedynie 5,5-calowy iPhone 7 Plus.

lapa-backpack

Według osoby, która była źródłem wczorajszego przecieku, obudowa iPhone’a 7 “wydaje się odrobinę cieńsza” niż dwóch poprzednich modeli. Plotki o tym, że najnowszy iPhone będzie jeszcze cieńszy od poprzedników słyszymy od dawna. Wielu obserwatorów spekuluje, że właśnie w celu odchudzenia iPhone’a Apple usunie z niego gniazdo słuchawek mini-jack.

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest jesienią tego roku.

Wszystkie plotki na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: NowhereElse, za 9to5Mac

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: