iPhone 7 w sklepach w połowie września?

Mateusz Majewski   23 lipca 2016

iph7-proWedług blogera Evana Blassa, Apple planuje zaprezentować kolejnego iPhone’a już w tygodniu rozpoczynającym się 12 września. Jako że Tim Cook przyzwyczaił nas do piątków, bardzo możliwą datą sklepowej premiery jest 16 września.

berrolia

Evan Blass to osoba, której przewidywania odnośnie przyszłych prezentacji smarfonów już kilkukrotnie pokrywały się z prawdą. Poranny tweet mówi o pojawieniu się iPhone’a na sklepowych półkach w standardowym dla Apple jesiennym okresie. Podobnie jak w poprzednich latach, konferencja poprzedzająca oficjalną sprzedaż odbędzie się zapewne na początku września.

Nadal nie wiemy jednak, czy nowy iPhone w nazwie posiadać będzie cyfrę 7. Możliwe jest, że Apple zerwie z dwuletnim cyklem prezentacji “tick-tock”, co może wiązać się z przyszłorocznym dziesięcioleciem iPhone’a i potencjalnie szykowanymi większymi zmianami, co niosłoby za sobą małą aktualizację tegorocznego iPhone’a względem modeli 6S/6S+.

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: AppleInsider

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Inżynier Informatyki. Fotografuję, żegluję, programuję. Zdjęcia: instagram.com/mateuszmajewskicom

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: