iPhone 7 z przejściówką minijack/Lightning w pudełku?

Mateusz Majewski   22 lipca 2016

17312-14701-160620-EarPods-l

Dzień za dniem docierają do nas kolejne plotki o iPhonie 7. Tym razem dotyczą one chyba najgorętszej zmiany w telefonie Apple. Według wszystkich pogłosek, brak wejścia minijack w nowym iPhonie to już prawie pewność. Od początku stawiamy sobie jednak pytanie, w jaki sposób Apple rozwiąże problem podłączania sprzętu audio. Nowe doniesienia mówią nie o nowych słuchawkach Lightning, a rzekomej przejściówce dostarczanej w pudełku razem z urządzeniem.

Poprzednie doniesienia jednoznacznie wskazywały na rozpoczęcie produkcji nowych słuchawek EarPods z zakończeniem Lightning. Według informacji Deutsche Bank, do nowych iPhone’ów dostarczana będzie przejściówka pozwalająca podłączyć jednocześnie sprzęt grający przez minijack oraz ładowarkę. Słuchawki EarPods miałyby pozostać niezmienione.

Informacje te podane zostały przez stronę Business Insider i wydają się dość wiarygodne. Czy są jednak prawdziwe, dowiemy się dopiero we wrześniu. Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest już w jego pierwszej połowie.

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Z miłości do Apple

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Inżynier Informatyki. Fotografuję, żegluję, programuję. Zdjęcia: instagram.com/mateuszmajewskicom

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: