Kolejne zdjęcie słuchawek EarPods z końcówką Lightning (dla iPhone’a 7?)

Marek Twejn   8 lipca 2016

sluchawki-lightning-iphone-7-ftr

Jesteśmy coraz bardzie pewni, że iPhone 7 nie będzie posiadał gniazda minijack. Jakby na potwierdzenie tego, w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć słuchawek z końcówką Lightning. Najnowsze zdjęcie zostało udostępnione na Twitterze przez Marka Gurmana, który w przeszłości wiele razy informował o nowych produktach Apple jeszcze przed ich premierą.

berrolia

Widoczna na zdjęciu wtyczka Lightning jest wyraźnie większa niż ta stosowana przez Apple obecnie. Widzieliśmy już ją na kilku innych zdjęciach, które właśnie z powodu różnic w wyglądzie końcówki Lightning wielu uznało z fałszywe. Może się jednak okazać, jak sugerują niektóre komentarze, że nowa, większa wtyczka kryje w sobie przetwornik cyfrowo analogowy (DAC, C/A). Taki przetwornik ma zazwyczaj znacznie większe rozmiary, dlatego istnieją spore wątpliwości, czy inżynierom z Cupertino rzeczywiście udało się zmieścić go w stosunkowo małej konstrukcji.

sluchawki-lightning-iphone-7

Ciągle nie wiadomo, jakie słuchawki znajdziemy w pudełku z iPhonem 7. Możliwe są trzy opcje: obecny model słuchawek z końcówką 3,5 mm i dołączony adapter Lightning-minijack, słuchawki bezprzewodowe (nad którymi Apple ma ponoć pracować od dawna) lub po prostu słuchawki z końcówką Lightning. Ta ostatnia możliwość wydaje się najbardziej prawdopodobna. Gdyby firma z Cupertino rzeczywiście wprowadziła na rynek nowe słuchawki Bluetooth, byłyby one zapewne sprzedawane osobno.

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest jesienią. Najprawdopodobniej odbędzie się w drugim tygodniu września.

Najważniejsze doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Mark Gurman (Twitter)

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: