WSJ: podstawowy model iPhone’a 7 będzie wyposażony w 32 GB pamięci

Tomek Czech   6 lipca 2016

iphone7mockupantennabands2

Już wiele razy słyszeliśmy pogłoski o tym, że w tym roku Apple wycofa model 16 GB i podstawowa wersja iPhone’a 7 będzie wyposażona w 32 GB pamięci. Tym razem taką informację podaje The Wall Street Journal, więc zwiększenie ilości pamięci w bazowym modelu nowego iPhone’a wydaje się niemal pewne.

berrolia

Dołączona do artykułu w The Wall Street Journal infografika (stworzona na podstawie innych doniesień, nie informacji własnych WSJ) sugeruje też, żeby spodziewać się również wersji 256 GB, podwójnej kamery w modelu Plus, usunięcia gniazda mini-jack oraz cieńszej i bardziej wodoodpornej obudowy, wyglądającej niemal identycznie, jak ta w iPhonie 6 i 6s.

iphone-7-wsj

Według przecieku z zeszłego tygodnia, wraz z premierą iPhone’a 7 zniknie nie tylko wersja 16 GB, ale też 64 GB i nowy iPhone oferowany będzie w wersjach 32, 128 lub 256 GB.

Inne doniesienia sugerowały, że 4,7-calowy iPhone 7 miałby być dostępny w wersjach 32, 64 i 256 GB, natomiast iPhone 7 Plus oraz nowy iPhone 7 Pro w wersjach 32, 128 i 256 GB.

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest jesienią. Jeśli Apple będzie trzymało się tradycji z poprzednich lat, nowy iPhone zostanie zaprezentowany we wtorek lub w środę w drugim tygodniu września, czyli 6 lub 7 września.

Wszystkie doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: WSJ

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: