iPhone 7 w kolorze gwiezdnej czerni (Space Black), przycisk Home z mechanizmem haptycznym, nowe słuchawki bezprzewodowe?

Tomek Czech   27 czerwca 2016

iphone-7-space-black

Japońska strona MacOtakara wcześniej twierdziła, że iPhone 7 dostępny będzie w kolorze ciemnoniebieskim, który zastąpi gwiezdną szarość. Dzisiaj MacOtakara koryguje te prognozy i pisze, że model space gray będzie nadal dostępny, ale może być nieco ciemniejszy niż obecne iPhone’y w tym kolorze. Natomiast zamiast wersji ciemnoniebieskiej, ma pojawić się iPhone 7 w kolorze czarnym lub “zbliżonym do czarnego”.

berrolia

Według informacji zdobytych przez 9to5Mac, nowym kolorem będzie gwiezdna czerń (space black). W takim kolorze dostępny jest obecnie jeden z modeli stalowego Apple Watcha.

aw-space-black

Informator 9to5Mac twierdzi też, że przycisk Home w nowym iPhonie będzie wyposażony w mechanizm haptyczny imitujący kliknięcie, podobny do tego wykorzystywanego przez technologię Force Touch/3D  Touch.

Według tego samego informatora, wraz z iPhonem 7 Apple może też wprowadzić na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki, o których po raz pierwszy wspominał już w styczniu Mark Gurman.

the-dash-sluchawki-bluetooth

Słuchawki The Dash

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o iPhonie 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o iPhonie 7.

Źródło: MacOtakara, 9to5Mac

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: