Pierwsze zdjęcie iPhone’a 7 z nowym, dotykowym przyciskiem Home?

Marek Twejn   15 czerwca 2016

iphone-7-home-button9

Strona MOBIpicker opublikowała dzisiaj zdjęcia, które rzekomo przedstawiają przedni panel iPhone’a 7. Największą zmianą w porównaniu z modelami 6 i 6s jest brak fizycznego przycisku Home. Zamiast tego widzimy płaski przycisk bez metalowej obwódki, który – według autorów zdjęcia – jest reagującym na dotyk przyciskiem cyfrowym.

berrolia

Informatorzy strony MOBIpicker twierdzą też, Touch ID w nowym przycisku będzie działał jeszcze szybciej i bardziej płynnie.

To nie pierwsze doniesienia o dotykowym przycisku Home w przyszłym modelu iPhone’a. Tajwańska strona Storm podawała w kwietniu, że iPhone 7 będzie całkowicie wodoodporny, w osiągnięciu czego miałaby mu pomóc likwidacja fizycznego przycisku Home i zastosowanie przycisku cyfrowego.

Według wielu pogłosek, w przyszłym roku przycisk Home może zostać wbudowany w ekran iPhone’a.

iphone-7-home-button

Na zdjęciach opublikowanych przez MOBIpicker widzimy też inne rozmieszczenie przedniej kamery i czujnika zbliżeniowego oraz nieznacznie węższe ramki nad i pod ekranem. Ta ostatnia zmiana może być najpoważniejszą wskazówką świadczącą o tym, że zdjęcia nie są prawdziwe: mniejsze obramowanie oznaczałoby albo mniejszy rozmiar całego telefonu, albo większy rozmiar ekranu. Według wszystkich doniesień na temat iPhone’a 7 na nic takiego się nie zanosi.

Więcej o iPhonie 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródlo: MOBIpicker, za MacRumors

Mac od ręki i w super cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: