Kolejne zdjęcia iPhone’a 7 pokazują większe kamery w obu modelach, drugi głośnik i brak gniazda mini-jack

Marek Twejn   27 czerwca 2016

iphone-7-plus-pro

Na stronie NowhereElse po raz kolejny opublikowano zdjęcia, które mają przedstawiać iPhone’a 7. Pochodzą one najprawdopodobniej z fabryki firmy Pegatron, w której dwa tygodnie temu miała ruszyć masowa produkcja nowego iPhone’a. Zgodnie z tym, czego od dawna spodziewamy się po iPhonie 7, zdjęcia pokazują, że nie zmieni się znacząco wygląd telefonu, i że oba modele wyposażone będą w nowe kamery.

berrolia

5,5-calowy iPhone 7 Plus posiadać ma tylną kamerę z dwoma obiektywami, natomiast model 4,7-calowy najprawdopodobniej dalej będzie wyposażony w zwykłą kamerę z jednym obiektywem, ale wszystko wskazuje na to, że będzie on większy, niż obiektyw w iPhonie 6/6s.

Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, że 4,7-calowy iPhone 7 może być również po raz pierwszy wyposażony w aparat z optyczną stabilizacją obrazu, którą posiadają już iPhone’y 6/6s Plus.

Zdjęcia po raz kolejny wskazują na to, że Apple usunie z iPhone’a wejście słuchawkowe mini-jack, oraz że nowy telefon będzie wyposażony w drugi głośnik.

iPhone-7-double-HP-02-768x768

Z tylnego panelu obudowy usunięta ma też zostać część fug antenowych, o czym po raz pierwszy poinformował w lutym serwis MacRumors.

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest we wrześniu.

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o iPhonie 7.

Więcej o iPhonie 7:

Źródło: NowhereElse

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: