Apple udostępnia publiczną wersję beta macOS Sierra

Tomek Czech   7 lipca 2016

macos-sierra-macbook

Oprócz publicznej bety iOS 10, Apple udostępniło dzisiaj również publiczną wersję macOS Sierra (OS X 10.12). Najnowszy system operacyjny jest dostępny dla posiadaczy Maców (zobacz listę kompatybilnych urządzeń) biorących udział w programie Apple Beta Software Program .

berrolia

Żeby pobrać i zainstalować macOS Sierra w wersji beta, trzeba zarejestrować się w programie Apple Beta Software Program (używając swojego Apple ID), następnie przejść do zakładki “Enroll Your Devices” i kliknąć przycisk Redeem Code. Otworzy się Mac App Store i rozpocznie pobieranie macOS Sierra.

sierra-instal

Przed instalacją macOS Sierra należy koniecznie zrobić kopię zapasową systemu.

Musicie też pamiętać, że to dopiero testowa wersja nowego systemu operacyjnego, która może zawierać wiele błędów i może powodować zawieszanie się niektórych aplikacji (niektóre mogą nie działać w ogóle) lub całego systemu. Apple nie zaleca instalowania wersji beta na naszych podstawowych komputerach.

Sprawdź wszystkie nowości w macOS Sierra.

Więcej o macOS Sierra:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

BLACK FRIDAY na Amazon.pl – lista najlepszych promocji!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: