Adapter Lightning-minijack na wiarygodnych zdjęciach

Mateusz Majewski   28 lipca 2016

iPhone-7-lightning-to-3.5mm-3-800x534

Do sieci trafiło dziś kilka zdjęć ukazujących adapter Lightning do minijack 3,5mm. Zdjęcia przestawiają rzekomo przewód, który przez Apple dostarczany będzie wraz z nowym iPhonem 7(/6SE) już we wrześniu. Przejściówka wymiarami podobna jest do kabli ładujących iPoda Shuffle, a stylistyka pozwala wierzyć, że widzimy rzeczywiście produkt z fabryki Apple. Jak donosi MacRumors, fotografie adaptera pochodzą bowiem z zakładów Foxconn w Wietnamie.

berrolia

Wcześniejsze doniesienia mówiły wprawdzie o dołączanej do iPhone’a 7 przejściówce, jednak wyglądała ona topornie i zupełnie “nie w stylu” Apple. Najnowsze plotki wydają się dużo bardziej wiarygodne.

iPhone-7-lightning-to-3.5mm-800x534

Na YouTube opublikowany został także film przedstawiający wspomniany adapter. Jak podkreśla autor, przejściówka podłączona do iPhone’a z iOS 9 powoduje monit o braku kompatybilności. Umieszczając ją w innym telefonie z zainstalowanym iOS 10 informacja nie pojawia się, a podłączone słuchawki działają. Co więcej, twórca filmu informuje, że podczas podłączenia do iPhone’a 6S słuchawek przez wspomniany adapter oraz wyjście słuchawkowe 3,5 w tym samym momencie, urządzenie wysyła dźwięk jedynie do sprzętu podłączonego przez lightning.

Coraz bardziej wierzyć można więc w scenariusz, jakoby słuchawki EarPods pozostać miały niezmienione. Apple oferuje je już od 2012 roku, czyli premiery iPhone’a 5.

Inne doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Inżynier Informatyki. Fotografuję, żegluję, programuję. Zdjęcia: instagram.com/mateuszmajewskicom

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: