Czy będzie niebieski iPhone 7?

Tomek Czech   3 sierpnia 2016

china-unicom-iphone-7

Informacje o możliwym pojawieniu się niebieskiego iPhone’a po raz pierwszy usłyszeliśmy w czerwcu, kiedy MacOtakara napisała, że Apple planuje zaprezentować we wrześniu iPhone’a 7 w kolorze ciemnoniebieskim (deep blue). Potem ta sama strona zdementowała te pogłoski, natomiast zaczęły pojawiać się plotki o nowym iPhonie w kolorze gwiezdnej czerni (space black). Ale czy rzeczywiście nie ma już szans na niebieskiego iPhone’a?

berrolia

W poniedziałek na stronach chińskiego operatora China Unicom dostrzeżono reklamę (powyżej) zapowiadającą premierę nowego smartfona. Według blogerów chińskiej strony TechOrz, jest to zapowiedź iPhone’a 7. Reklama sugerowałaby, że oprócz wersji złotej, różowej i gwiezdnej szarości, nowy iPhone będzie dostępny również w kolorze niebieskim (porzucono by wersję srebrną?). Mimo podwójnej kamery, widoczny na zdjęciu telefon nie wygląda tak, jak spodziewamy się, że będzie wyglądał iPhone 7, więc możliwe jest, że reklama przedstawia telefon innego producenta. Inna możliwość jest taka, że to jednak zapowiedź iPhone’a 7, ale grafika (celowo?) nie odzwierciedla po prostu dokładnie dizajnu nowego telefonu.

O tym, że smartfony w kolorze niebieskim mogą okazać się bardzo popularne wśród użytkowników może świadczyć kilka faktów. Wczoraj Samsung zaprezentował Galaxy Note 7, który jest dostępny m.in. w wersji niebieskiej (blue coral). W sieci pojawiło się wiele opinii osób, które miały już okazję przyjrzeć się nowemu modelowi Note, i według których ta wersja kolorystyczna prezentuje się znakomicie.

samsung-galaxy-note-7-niebieski

O tym, że podoba się Wam idea iPhone’a w kolorze ciemnoniebieskim daliście nam znać w wielu komentarzach po tym, gdy opublikowaliśmy projekt takiego modelu stworzony przez Martina Hajka. Wielu z Was podobała się też niebieska klawiatura według pomysłu tego samego grafika.

ipnieb08

Martin-Hajek-Keyboard-07

O tym, czy Apple zdecyduje się wprowadzić na rynek iPhone’a 7 w kolorze niebieskim przekonamy się już za miesiąc. Według ostatnich doniesień, prezentacja nowego telefonu z Cupertino może odbyć się już w pierwszym tygodniu września.

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: TechOrz, za Cult of Mac

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: