Apple Magic Keyboard z panelem OLED – projekt

Tomek Czech   18 czerwca 2016

Martin-Hajek-Keyboard-23

Według ostatnich doniesień nowy MacBook Pro, który ma się pojawić w sprzedaży pod koniec roku, będzie wyposażony w panel OLED, który zastąpi rząd klawiszy funkcyjnych, i na którym prawdopodobnie możliwe będzie wyświetlanie innych przycisków dla każdej aplikacji. Dzięki świetnemu projektowi Martina Hajka mogliśmy zobaczyć, jak mógłby wyglądać nowy Pro z dodatkowym wyświetlaczem.

berrolia

Ale co z iMakiem, Makiem mini czy Makiem Pro? Według niemieckiej strony Curved rozwiązaniem problemu byłaby klawiatura Apple Magic Keyboard z wbudowanym panelem OLED. Ich projekt (stworzony również we współpracy z Hajkiem) wygląda naprawdę imponująco. Zwłaszcza klawiatura w kolorze ciemnoniebieskim, czyi dopasowana do… nowego koloru iPhone’a 7.

Martin-Hajek-Keyboard-01

Martin-Hajek-Keyboard-07

Martin-Hajek-Keyboard-22

Martin-Hajek-Keyboard-10

Martin-Hajek-Keyboard-03

Więcej o nowych MacBookach:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Curved

MacBooki i iPady ze zniżką nawet 11%. Do tego akcesoria w prezencie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: