Apple Watch Nike+ dostępny od 28 października

Tomek Czech   14 października 2016

apple-watch-nike-plus-28-paz

Apple zaktualizowało właśnie swoją stronę internetową dodając informację, że Apple Watch Nike+ będzie dostępny od 28 października. Wcześniej termin tej był określony jako “koniec października”.

W polskim Apple Online Store można już składać zamówienia na wszystkie warianty modelu Nike+ (różne kolory i wielkości koperty, różne paski). Przewidywany termin dostawy to początek listopada.

berrolia

Cena modelu Nike+ jest dokładnie taka sama, jak każdego innego modelu Series 2 w aluminiowej obudowie: za wersję 38 mm musimy zapłacić 1849 zł, a za wersję 42 mm – 1999 zł.

aw-nike-cena

Od pozostałych modeli Series 2 wersja Nike+ różni się paskiem (“lżejszy i bardziej przewiewny dzięki deseniowi z wytłoczonych otworów”), dodatkowymi tarczami i komendami Siri oraz preinstalowaną aplikacją Nike+ Run Club.

Spośród  nowych produktów Apple zaprezentowanych na konferencji 7 października nie znamy jeszcze tylko dokładnej daty premiery bezprzewodowych słuchawek AirPods. Na stronie internetowej w dalszym ciągu widnieje informacja, że będą one dostępne “pod koniec października”.

W ostatnich dniach października może się też odbyć kolejna konferencja Apple, na której zadebiutują nowe Maki.

thinkapple-300x300-dragonfly

Przeczytaj też:

Thinkapple_logos

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: