Czerwony iPhone 7s w 2017? – raport

Tomek Czech   7 grudnia 2016

iphone-7s-czerwony

Japoński serwis MakOtakara donosi dzisiaj powołując się na swoje tajwańskie źródła, że w przyszłym roku Apple może zaprezentować nowego iPhone’a w kolorze czerwonym, który dołączyłby do pięciu obecnych wersji kolorystycznych. Według informatorów, nowy model smartfona z Cupertino będzie nazywał się iPhone 7s, a nie iPhone 8, jak powszechnie mówi się już o przyszłorocznym telefonie.

berrolia

MakOtakara podaje, że iPhone 7s będzie miał ten sam dizajn co obecny model, nie będzie posiadał szklanej obudowy i nie będzie miał możliwości ładowania bezprzewodowego. Nowe będą tylko wewnętrzne komponenty, jak procesor A11.

Informacje te wcale nie muszą być sprzeczne z wieloma ostatnimi doniesieniami, w większości pochodzącymi od analityka Ming-Chi Kou, które mówią, że nowy iPhone będzie miał całkowicie odmieniony, “bezramkowy” dizajn, ekran OLED i szklaną obudowę ułatwiającą ładowanie bezprzewodowe. Prawdopodobnie taki będzie tylko jeden z przyszłorocznych modeli.

Tymczasem według Kuo, w 2017 r. Apple ma zaprezentować trzy nowe iPhone’y:

  • model 4,7″ z wyświetlaczem LCD;
  • model 5,5″ z wyświetlaczem LCD;
  • nowy model z zakrzywionym wyświetlaczem OLED 5,1″-5,2″, całkowicie nowym dizajnem (prawdopodobnie z ekranem edge-to-edge z wbudowanym Touch ID i bez fizycznego przycisku Home), szklaną obudową i ładowaniem bezprzewodowym.

Jest duże prawdopodobieństwo, że informacje podawane przez MacOtakara dotyczą właśnie dwóch pierwszych modeli. Co prawda Ming-Chi Kuo podawał ostatnio, że również one będą posiadać szklaną obudowę i możliwość ładowania bezprzewodowego, ale możliwe, że oprócz nowego materiału obudowy ich wygląd nie ulegnie diametralnej zmianie i wśród opcji kolorystycznych pojawi się czerwień.

300x300-oslo

Więcej o iPhonie 7s/8:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacOtakara
Grafika: OVALPICTURE

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: