Szklany iPhone 8 z ładowaniem bezprzewodowym i bez przycisku Home – wizualizacja

Tomek Czech   27 listopada 2016

ip8-kon

Czy tak będzie wyglądał iPhonie 8? Raczej nie, ale w wizualizacji stworzonej przez Concept creator widzimy kilka rozwiązań, które według ostatnich, dość wiarygodnych doniesień trafią do przyszłorocznego iPhone’a: szklana obudowa znana z iPhone’a 4, brak fizycznego przycisku Home pod wyświetlaczem, większa powierzchnia przedniego panelu zajęta przez ekran (mniej ramek) czy ładowanie bezprzewodowe.

berrolia

Według autorów projektu przycisk przycisk Home zostanie przeniesiony na bok obudowy, co jest mało prawdopodobne, bo prawdopodobnie zostanie on całkowicie usunięty, a Touch ID będzie wbudowany w ekran. Według ostatnich informacji szklany model nowego iPhone’a będzie też wyposażony też w podwójną kamerę, a nie pojedynczą, jak widzimy na filmiku. No i mamy nadzieję, że ramek z przodu obudowy będzie jeszcze mniej, a ładowanie bezprzewodowe będzie wykorzystywało inną technologię niż wykorzystywaną od dawna przez konkurencję metodę indukcyjną.

Tak czy inaczej, warto rzucić okiem.

Więcej o iPhonie 8:

thinkapple-300x300-dragonfly
Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Concept creator

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: