Apple rozszerza program darmowej wymiany ekranów z odklejającą się powłoką antyrefleksyjną w MacBookach/Pro

by Kuba on 24 lutego 2017

Apple poinformowało dzisiaj (w oświadczeniu wysłanym kilku redakcjom, m.in. MacRumors), że rozszerza nieoficjalny program darmowej wymiany ekranów z odklejającą się lub rozwarstwiającą powłoką antyrefleksyjną w niektórych modelach swoich laptopów: program ma teraz obejmować kwalifikujące się do naprawy wyświetlacze Retina w 12-calowych MacBookach i MacBookach Pro zakupionych między czerwcem 2012 r.., a 16 października 2017 r.

Dlaczego jest to program nieoficjalny? Apple nigdy nie uruchomiło oficjalnego programu, takiego jak np. program wymiany baterii w iPhonie 6s, ale w październiku 2015 r. uruchomiło wewnętrznie Quality Program i zaczęło bezpłatnie naprawiać wadliwe ekrany MacBooków. Nigdy nie poinformowało jednak o tym oficjalnie. W oświadczeniu przesłanym dzisiaj mediom piszą, że tak samo będzie tym razem.

Osoby, których dotyczy problem, powinny skontaktować się bezpośrednio z wsparciem technicznym Apple lub z jednym z autoryzowanych serwisów. Nie jest wymagane posiadanie Apple Care.

Apple zobowiązało się do likwidowania usterek nawet po trzech latach od daty zakupu komputera. Jeśli usterka została już usunięta na koszt użytkownika, można ubiegać się o zwrot kosztów.

Mobile Vikings – najlepsza oferta no limit na rynku?

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: