Nokia 3310 powraca – zakrzywiony wyświetlacz, radio FM, minijack, łącznosć 2G i… SNAKE!

Tomek Czech   26 lutego 2017

Powrót na rynek legendarnego telefonu Nokia 3310 stał się faktem. Nokia zaprezentowała dzisiaj na Mobile World Congress współczesną wersję telefonu, który po swoim debiucie w 2001 r. sprzedał się na całym świcie w liczbie 126 mln egzemplarzy.

berrolia

Odświeżona Nokia 3310 jest mniejsza, cieńsza i lżejsza od oryginalnego modelu. Jest też dostępna w wielu kolorach. Ale wciąż będzie można na niej zagrać w Snake’a i usłyszeć klasyczny dźwięk dzwonka.

Telefon ma zakrzywiony wyświetlacz QVGA 2,4″, kamerę 2 MP z lampą błyskową LED, radio FM, gniazdo słuchawkowe minijack, 16 MB wbudowanej pamięci oraz gniazdo kart SD. Działa na systemie Nokia Series 30+. Używa przeglądarki Opera, ale pozwala jedynie na łączność 2G.

Mobile Vikings – najlepsza oferta no limit na rynku?

Tak jak w starym modelu, również w odświeżonej wersji znajdziemy baterię (wyjmowana, 1200 mAh) zapewniającą długie godziny pracy: jedno ładowanie ma pozwolić nawet na miesiąc czuwania(!) i 22 godziny rozmów.

Telefon będzie dostępny w czterech kolorach: czerwonym i żółtym z błyszczącym wykończeniem oraz granatowym i szarym z matowym wykończeniem.

Nowa Nokia 3310 pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale tego roku. Będzie kosztować 49 euro.

thinkapple-300x300-dragonfly

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: