Louis Vuitton “Eye-Trunk” – etui do iPhone’a za… 22 tys. zł

by Tomek Czech on 9 marca 2017

Samym iPhonem trudno już zaszpanować, więc jeśli szukasz nietuzinkowego case’a by się wyróżnić i nie masz nic przeciwko temu, żeby z Twojego konta ubyło 5,5 tys. dolarów (22 tys. złotych), to możesz zabłysnąć w towarzystwie dzięki ekskluzywnemu etui od Louis Vuitton z serii “Eye-Trunk”. Oczywiście musisz przy okazji nie mieć nic przeciwko temu, żeby w tym celu zadźgano krokodyla, bo właśnie z jego skóry zrobiony jest case.

Tańsze wersje, za jedyne 1200 dol. (4900 zł), wykonane są z “mniej ekskluzywnych” materiałów.

Oczywiście przed złożeniem zamówienia trzeba się zastanowić nad… dodatkowym etui dla naszego nowego etui, bo raczej nie chcemy, żeby przy byle upadku uszkodził się case warty tyle, co kilka nowych iPhone’ów 7 Plus.

Ale nie myślcie, że to najdroższe etui na iPhone’a, jakie istnieje: case’y z serii Diva od Gresso kosztują nawet 7 tys. dol, za złote etui od firmy Brikk czy Miansai zapłacimy 9-10 tys. dol, ale zdecydowanie najdroższy jest pokryty złotem i diamentami Dragon and Spider case od Anity Mai Tan, który kosztuje, uwaga – 880 tys. dol.!

Może Cię zainteresować: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Louis Vuitton, za The Verge

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: