Porównanie szybkości: iOS 11 beta 1 vs. iOS 10.3.2 (iPhone 5, 6, 6s)

Tomek Czech   7 czerwca 2017

Apple udostępniło deweloperom pierwszą betę iOS 11 (zobacz, jak ją zainstalować) i już mamy okazję przekonać się, jak radzą sobie z nią wybrane modele iPhone’ów. Na kanale iAppleBytes pojawiło się porównanie szybkości iOS 11 beta 1 z ostatnią publicznie dostępną wersją iOS 10, czyli iOS 10.3.2 na iPhonie 5s, 6 i 6s.

berrolia

Oczywiście musimy pamiętać, że iOS 11 wszedł dopiero w fazę masowych testów, zawiera sporo błędów i będzie dopracowywany jeszcze przez następne trzy miesiące, bo jego finalna wersja pojawi się prawdopodobnie we wrześniu. Dlatego nie jest dziwne, że na wszystkich testowanych telefonach działa wolniej niż iOS 10.

Ale tylko nieznacznie wolniej, co pozwala przypuszczać, że ostateczna, dopracowana wersja iOS 11 nie spowolni starszych modeli (lub spowolni w bardzo niewielkim stopniu).

iPhone 6s

iPhone 6

iPhone 5s

Sprawdź dostępność i kompatybilność iOS 11.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Podsumowanie WWDC 2017.

Więcej z WWDC 2017:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: iAppleBytes

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: