Można już zobaczyć pierwszy odcinek pierwszego reality show od Apple – Planet of the Apps

Tomek Czech   7 czerwca 2017

Apple zabrało się za produkcję treści wideo i zaczynamy widzieć tego pierwsze efekty – na sierpień zapowiedziano start telewizyjnego show Carpool Karaoke, a już dzisiaj pojawił się pierwszy odcinek Planet of the Apps – reality show, w którym uczestnicy będą najpierw przedstawiać swoje pomysły na aplikacje, a potem realizować wybrane projekty. Oceniać uczestników-deweloperów i jednocześnie pomagać im w tworzeniu aplikacji będą: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Gary Vaynerchuk i will.i.am.

berrolia

Życiowa szansa dla twórców aplikacji! Ten przełomowy program umożliwia im zaprezentowanie swoich pomysłów przed jury Doradców w składzie: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Gary Vaynerchuk oraz will.i.am. Jeśli projekt przypadnie im do gustu, Doradcy roztoczą nad nim mentorską opiekę i zaproponują go inwestorom: Lightspeed Venture Partners.

Pierwszy odcinek Planet of the Apps jest dostępny dla wszystkich i można go zobaczyć na stronie programu. Znajdziemy go też w Apple Music, który będzie jedynym miejscem, gdzie obejrzymy kolejne odcinki (bez żadnych dodatkowych opłat).

W Polsce program pojawia się już w Apple Music, ale nie można go jeszcze odtworzyć. Prawdopodobnie zostanie to umożliwione w przeciągu kilku godzin.

Planet of the Apps dostępny jest po angielsku (z napisami), francusku, niemiecku i włosku.

Na stronie programu w Apple Music znajdziemy też link do specjalnej sekcji w App Store, w której umieszczono aplikacje stworzone w czasie realizacji pierwszych odcinków.

Przeczytaj też: Apple robi kolejny krok w stronę uruchomienia nowego serwisu – Apple Video

300x300-oslo

Nowości z WWDC 2017:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Planet of the Apps

Wielka promocja na etui Spigen do iPhone’a – tańsze nawet o 50%!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: