Szklany iPhone 7s na pierwszych zdjęciach

Tomek Czech   6 sierpnia 2017

9to5Mac otrzymało od Sonny’ego Dicksona zdjęcia atrapy iPhone’a 7s Plus, najprawdopodobniej wyprodukowanej w tej samej fabryce, w której produkowane są modele przeznaczone do sprzedaży. Zgodnie z przewidywaniami, telefon posiada szklaną obudowę, która zastąpi dotychczasowe aluminiowe “plecki”. Znikną też niepotrzebna przy takiej konstrukcji fugi antenowe (szkło, w przeciwieństwie do aluminium, przepuszcza fale radiowe).

berrolia

Szklana obudowa ma też umożliwić ładowanie indukcyjne, które ma trafić do wszystkich trzech tegorocznych modeli – 7s, 7s Plus i 8.

Przedni panel iPhone’a 7s i 7s Plus ma pozostać bez zmian – tak, jak obecne modele, telefony mają być wyposażone w wyświetlacze LCD o przekątnej 4,7- i 5,5-cala oraz przycisk Home z Touch ID. Nie wiadomo, czy w modelach 7s/7s znajdziemy skaner 3D i system rozpoznawania twarzy.

Pojawienie się zdjęć sprowokowało dyskusję o nazwie dwóch nowych modeli bez ekranu OLED. Frederico Vittici nie wyklucza, że Apple przeskoczy wersję “7s” i trzy tegoroczne modele zostaną nazwane “iPhone 8”, “iPhone 8 Plus” i “iPhone 8 Pro”. John Gruber nie ma pojęcia, dlaczego ktoś miałby myśleć, że dlaczego nowe modele 4,7″ i 5,5″ miałyby zostać nazwane “7s”.

Premiera wszystkich trzech nowych iPhone’ów spodziewana jest we wrześniu.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: 9to5Mac

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: