Oryginalne silikonowe etui do iPhone’8 na pierwszych zdjęciach?

Marek Twejn   9 sierpnia 2017

Na Weibo pojawiły się dzisiaj (i szybko zniknęły) zdjęcia rzekomo przedstawiające oryginalne applowskie silikonowe etui do iPhone’a 8. To pierwsze zdjęcia case’ów do nowego flagowca z Cupertino z charakterystycznym nadrukiem “Designed by Apple in California”.

berrolia

Trudno powiedzieć, czy Apple rzeczywiście zajęło się już produkcją etui do telefonu, który albo jeszcze w ogóle nie wszedł do masowej produkcji (wczorajszy raport Ming-Chi Kuo), albo którego produkcja dopiero się zaczęła (dzisiejszy raport Digitimes), ale równie dobrze mogą to być egzemplarze próbne, testowane np. na prototypach “ósemki”.

Jeśli widoczne na zdjęciach etui to rzeczywiście produkt firmy z Cupertino, to potwierdzają dizajn nowego iPhone’a – pionowo rozmieszczone tylne kamery, dłuższy od obecnego przycisk Power i brak wycięcia na Touch ID (gdyby jeszcze ktoś wierzył, że czytnik linii papilarnych będzie umieszczony z tyłu).

Zobacz też: A jednak! iPhone 8 w sprzedaży już we wrześniu, ale w BARDZO ograniczonych ilościach i tylko trzech kolorach – raport

Wszystko o iPhonie 8.300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: TechTastic, za BGR

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: