Apple chwali się ogromnymi możliwościami iPada Pro z iOS 11 (i Apple Pencil) – wideo

Tomek Czech   19 sierpnia 2017

Po obejrzeniu tych filmików wiele osób zapewne krzywo spojrzy na swojego laptopa, wklepie w przeglądarkę adres apple.com/pl/ipad i spoglądając na przycisk “Kup” zacznie analizować w głowie stan swoich oszczędności. Apple udostępniło sześć wideo pokazujących, co potrafi iPad Pro z iOS 11 (i Apple Pencil). Możliwości iPada wspieranego nowym iOSem robią wrażenie.

berrolia

Nie bez powodu w ogóle nie oglądamy Smart Keyboard, a bohaterkami każdego wideo są dwie dłonie – Apple podkreśla możliwości ekranu dotykowego i uczy, jak zwiększyć swoją produktywność korzystając z niego. Wyłącznie z niego – pokazuje w ten sposób, jak wiele możemy zdziałać na iPadzie bez podłączania do niego klawiatury (która przekształca właściwie tablet w laptopa).

Oto wszystkie wideo:

Dock

Apple Pencil

Multitasking

Skanowanie i podpisywanie dokumentów

Gesty

Aplikacja Pliki

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: