Znamy więcej szczegółów na temat promocyjnych cen na otwarciu nowego salonu iDream – iPhone SE i Beats Studio3 poniżej 1K PLN, tańsze iPhone 8 i 8 Plus, tanie MacBooki

Tomek Czech   23 października 2017

Już 28 października iDream otworzy swój pierwszy salon w Krakowie – w nowo powstałym Centrum Serenada. W dniu otwarcia będzie można kupić sprzęt Apple i akcesoria w wyjątkowo niskich cenach. Na stronie wydarzenia trwa odliczanie i co kilka dni odsłaniane są kolejne cyfry składające się na cenę urządzenia. Odkryto już przedostatnie cyfry, dzięki czemu wiemy więcej na temat tego, ile ostatecznie będą kosztować promocyjne sprzęty.

berrolia

Dla przykładu:

  • iPhone 8 i 8 Plus najprawdopodobniej będą kosztowały 180 zł mniej niż obecna oficjalna cena – to nie aż taka duża obniżka, jak w przypadku innych sprzętów, ale i tak spora biorąc pod uwagę, że są to najnowsze modele, które na rynku pojawiły się dopiero miesiąc temu.

  • produktów w promocyjnych cenach będzie dużo więcej. Możecie spróbować odgadnąć ich ceny.

Każdy, kto pojawi się na otwarciu nowego salonu iDream w Krakowie otrzyma propozycję założenia ochronnego szkła hartowanego na swojego iPhone’a. Zupełnie za darmo. Będzie też można zdobyć zastawy upominków  “WelcomePack”.

Więcej szczegółów na temat otwarcia znajdziesz w naszym poprzednim wpisie oraz na oficjalnej stronie TENsalon.

ThinkApple jest patronem medialnym wydarzenia – będziemy na otwarciu, skąd przeprowadzimy fotograficzną relację na Facebooku i Twitterze.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: