Pierwsze recenzje iPhone’a X – “Najlepszy produkt Apple w historii”. Sprzeczne opinie na temat Face ID

Tomek Czech   31 października 2017

Kilka dni temu iPhone’a X “zrecenzował” w serii tweetów były pracownik Apple. Swoimi pierwszymi wrażeniami podzielił się wczoraj Steven Levy, który był jednym z pierwszych recenzentów pierwszego iPhone’a w 2007 r. Pierwsze “prawdziwe” recenzje zaczęły pojawiać się dzisiaj.

berrolia

Warto zajrzeć na Twittera Rene – dzieli się tam wieloma szczegółami dotyczącymi działania iPhone’a X.

Rene nagrał też recenzję wideo:

  • CNBC ocenia, że iPhone X to “najlepszy smartfon na rynku”.

  • Nilay Patel z The Verge ogólnie ocenia iPhona’ X pozytywnie (“jest to oczywiście najlepszy iPhone w historii”), ale przeszkadza mu wycięcie (oraz wciąż niedostosowane do niego aplikacje). Miał też problemy z Face ID.

  • Nicole Nguyen BuzzFeed ocenia, że najciekawsze w iksie jest to, że świetną podwójną kamerę i ogromny ekran z modelu Plus zmieszoczno w tak małym, poręcznym telefonie.

  • Swoimi pierwszymi wrażeniami dzieli się też Neil Cybart z Above Avalon – jego zdaniem iPhone X kładzie podwaliny pod iPhone’a na następne 10 lat. Według niego, Face ID ma kilka wad (nie działa z ostrego kąta, potrzebuje “widzieć” nasze oczy, nos i usta, w niektórych sytuacjach działa wolniej niż Touch ID), ale zalet jego zdaniem jest jeszcze więcej.
  • Nie mogło zabraknąć też unboxingu i pierwszych wrażeń gwiazdy YouTuba – @MKBHD.

Zobacz też: Zaskakujący ruch Apple – iPhone X w rękach mniej znanych youtuberów

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: