Zaskakujący ruch Apple – iPhone X w rękach mniej znanych youtuberów

Tomek Czech   31 października 2017

Apple zmieniło w tym roku nieco taktykę dotyczącą promowania nowych produktów – dało przedpremierowy dostęp do iPhone’a X nie tylko dużym mediom i blogom technologicznym (NYT, TechCrunch, The Verge, itd. – ich recenzje powinny się pojawić wkrótce), ale też – po raz pierwszy – youtuberom.

berrolia

Żeby było ciekawiej, nie są to gwiazdy YouTuba z milionami subów, ale autorzy mniej znanych kanałów, nie zajmujący się jedynie nowymi technologiami i gadżetami, co prawdopodobnie ma wnieść nieco świeżości – Apple słusznie zakładało, że ich minirecenzje będą się różnić od typowych, dobrze nam znanych recenzji technologicznych.

Większość youtuberów zaproszono do jednego z biur Apple w Nowym Jorku, gdzie mieli okazję przetestować iPhone’a X i nagrać wideo z pierwszymi wrażeniami. Ale Apple nie ograniczyło się do Stanów Zjednoczonych – w sieci pojawiły się również wideo nagrane przez francuskich i tureckich youtuberów.

Zobaczcie wszystkie opublikowane od wczoraj filmiki.

Highsnobiety

Booredatwork.com

FASHION Magazine

UrAvgConsumer

Soldier Knows Best

TheiCollection (francuski)

ShiftDelete.Net (turecki)

Zobacz też: Pierwsza recenzja iPhone’a X: „Game changer!”

Więcej o iPhonie X: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: