Raport: dwa nowe flagowe modele iPhone’a z ulepszonym stalowym obramowaniem w 2018

Tomek Czech   6 listopada 2017

Według analityka Ming-Chi Kuo, w przyszłym roku Apple zaprezentuje dwa flagowe modele z ekranem OLED i stalową ramą – następców iPhone’a X. Obramowanie ze stali nierdzewnej zostanie ulepszone w celu przyspieszenia transmisji danych komórkowych. Rama ma się składać z większej ilości elementów (obecnie składa się z czterech części).

berrolia

Pierwsze informacje o przyszłorocznych iPhone’ach wskazywały, że pojawią się dwa nowe modele z dizajnem iPhone’a X – w rozmiarze 5,28″ i 6,46″. Później pojawiły się informacje, że firma z Cupertino zmieniła zdanie co do mniejszego modelu: ma on mieć ekran 5,85″, czyli tyle, co iPhone X.

Według The Investor, oprócz tych dwóch modeli z ekranami OLED, Apple planuje wprowadzić na rynek również iPhone’a z wyświetlaczem LCD w rozmiarze “ponad 6 cali” (najprawdopodobniej z konstrukcją bezramkową). Japoński Nikkei twierdzi z kolei, że wszystkie trzy przyszłoroczne iPhone’y będą posiadały wyświetlacz OLED.

Economic Daily podawał niedawno, że Apple pracuje nad dwiema kolejnymi wersjami iPhone’a X, które zadebiutują jesienią 2018 r. Oprócz flagowego modelu ma pojawić się również nieco tańsza wersja.

Nowa reklama Samsunga – śmiech przez łzy

Może Cię zainteresować: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: