Raport: Apple pracuje nad iPhonem SE 2, premiera w pierwszej połowie 2018

by Tomek Czech on 20 listopada 2017

Wczoraj opublikowaliśmy wideo pokazujące, jak mógłby wyglądać iPhone SE 2, a dzisiaj chiński serwis CNMO podaje, że Apple pracuje nad takim modelem i planuje wprowadzić go na rynek w pierwszej połowie 2018 r.

Ale telefon nie będzie raczej przypominał tego z wizualizacji Concept Creator – wszystko wskazuje na to, że będzie wyglądał jak obecny model SE (oraz 5 czy 5s): 4-calowy ekran i aluminiowa konstrukcja z ramkami.

Ma być wyposażony w komponenty użyte w iPhonie 7, na czele z procesorem A10 Fusion. Znajdziemy w nim oczywiście również przycisk Home z Touch ID.

Według serwisu, iPhone SE 2 w wersji 32 GB (ma być jeszcze dostępny model 128 GB) będzie kosztował 2988 juanów, czyli dokładnie tyle, co obecnie (349 dol. w USA, 1729 zł w Polsce).

GizChina podaje też, że inne raporty sugerują, że iPhone SE drugiej generacji będzie posiadał baterię 1700 mAh (obecny model ma 1624 mAh) i w pierwszej kolejności może zadebiutować w Indiach.

Więcej o iPhonie SE: 

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – Tydzień z iPhonem X.

(link do podcastu w iTunes)

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: CNMO, GizChina
Grafika: Curved

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: