Tak mógłby wyglądać iPhone SE 2018 (wideo)

Tomek Czech   19 listopada 2017

Na ten telefon czekają miliony ludzi na całym świecie. Oczywiście również w Polsce – bardzo często spotykamy się z takimi komentarzami, pokazała to też nasza sonda: chcecie iPhone’a w mniejszej obudowie, najlepiej przypominającej modele 5/5s/SE. Oczywiście z ekranem edge-to-edge. iPhone’a SE drugiej generacji.

iPhone SE 2 (2018)

Czy taki telefon powstanie? Według analityka Ming-Chi Kuo, który już rok temu poprawnie przewidział ilość i wielkość tegorocznych modeli, w 2018 r. nie zobaczymy telefonu mniejszego od 5,8-calowego iPhone’a X – jego zdaniem, Apple wprowadzi na rynek większe iPhone’y: z ekranami 6,1″ i 6,5″.

berrolia

W pojawianie się iPhone’a SE drugiej generacji wierzy jednak autor kanału Concept Creator – stworzył właśnie wizualizację takiego modelu, który nazwał “iPhone SE 2018”.

Jest ekran edge-to-edge (z wycięciem, ale trochę mniejszym niż w iPhonie X), jest Face ID, jest nowy kolor. Dzięki niezaokrąglonej stalowej ramie i szklanej obudowie, telefon przypomina kanciastą konstrukcję iPhone’a 4/4S.

Kupowalibyście?

Zobaczcie też wizualizację “iPhone’a SE+”, stworzoną przez serwis CURVED.

Może Cie zainteresować: 

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Concept Creator

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: