Apple udostępnia iOS 11.2.1

Tomek Czech   14 grudnia 2017

Apple udostępniło wszystkim użytkownikom aktualizację iOS – wersję 11.2.1. Zawiera ona poprawki błędów, ale przede wszystkim rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwiać zdalny dostęp wspólnym użytkownikom aplikacji Dom.

Apple udostępniło też aktualizację tvOS 11.2.1, która jest powiązana z najnowszym updatem iOS.

berrolia

W zeszłym tygodniu Apple uniemożliwiło zdalny dostęp wspólnym użytkownikom aplikacji Dom przy okazji łatania luki bezpieczeństwa, która umożliwiała nieautoryzowany dostęp do urządzeń obsługiwanych przez HomeKit. Najnowsza aktualizacja przewraca go z powrotem.

iOS 11.2.1 rozwiązuje też problem z autofokusem, którego po instalacji iOS 11.2 doświadczali użytkownicy iPhone’ów 8/8 Plus/X.

Update czeka na Was jak zwykle w Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia. Oczywiście można też zaktualizować przez iTunes.

Jeśli macie zainstalowany profil beta, musicie go usunąć i zrestartować urządznie, żeby pojawia się Wam aktualizacja.

Na początku grudnia Apple udostępniło iOS 11.2, które zawierało m.in. wsparcie dla szybszego ładowania indukcyjnego 7,5 W, powiadomienia pop-up wyjaśniające, co dokładnie oznacza wyłącznie Wi-Fi i Bluetooth w centrum sterowania, nowe tapety dla iPhone’a X, Apple Pay Cash (tylko w USA) oraz rozwiązanie słynnego błędu kalkulatora.

Nie bójcie się instalować iOS 11

Więcej o iOS 11:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: