Legendarny Kapitan Tsubasa powraca w darmowej grze na iOS – Captain Tsubasa: Dream Team

Tomek Czech   15 grudnia 2017

Kapitan Tsubasa to japońska anime i stworzona w 1981 r. gra komputerowa, ale przede wszystkim 128-odcinkowy serial, który był jednym z pierwszych anime pokazywanych w Polsce (wyświetlany był jako “Kapitan Hawk”). Głównym bohaterem serii jest młody japoński piłkarz, Tsubasa Ōzora, który stał się niezaprzeczalnym królem wszystkich polskich podwórek.

berrolia

W tym roku studio KLab stworzyło wersję gry na iOS – Captain Tsubasa: Dream Team, która od swojej japońskiej premiery w czerwcu tego roku gra została pobrana już ponad 4 miliony razy. Od kilku dni gra jest dostępna na całym świecie.

Captain Tsubasa: Dream Team to symulator meczów, który pozwala nie tylko trenować piłkarzy takich jak Tsubasa czy Misaki, ale też rozgrywać mecze z innymi graczami.

Captain Tsubasa: Dream Team jest wzbogacona animacjami z ulubionymi i znanymi bohaterami.

Można ją pobrać za darmo z App Store (zawiera zakupy w aplikacji).

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: