Tapety tygodnia – świąteczne tapety na iPada i Maca

Dawid Olczak   25 grudnia 2017

„Tapety tygodnia” to nasza seria, w której polecamy ciekawe, inspirujące tapety na iPhone’a, iPada i Maca, które mamy nadzieję przypadną Wam do gustu. W każdym tygodniu znajdziecie u nas inny motyw przewodni, wiec zapowiada się naprawdę interesująco.

Jeśli dołożymy do tego możliwość opublikowania Waszych zdjęć jako tapet, robi się jeszcze ciekawiej. Wszystkie zdjęcia, które macie ochotę opublikować na ThinkApple, żeby podzielić się z innymi, wysyłajcie na mój adres e-mail. Pamiętajcie tylko, żeby były to Wasze najbardziej dopieszczone perełki.

Święta. Czas w którym spotykamy się z najbliższą rodziną, dalekimi krewnymi oraz przyjaciółmi. W tych szczególnych dniach obdarowujemy się miłością, serdecznością i wspominamy stare, dobre czasy. Aby magia świąt utrzymywała się w naszych sercach jak najdłużej, przygotowałem dla Was kilka wyjątkowych tapet na Maca lub iPada.

Photo by Gareth Harper

Ściągnij

Photo by Caley Dimmock

Ściągnij

Photo by Denise Johnson

Ściągnij

Photo by Mira Bozhko

Ściągnij

Photo by Annie Spratt

Ściągnij

Photo by Bruno Martins

Ściągnij

Photo by Mark Rabe

Ściągnij

Photo by Joanna Kosinska

Ściągnij

Photo by rawpixel.com

Ściągnij


Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast, w którym wspólnie z MacPodcast i Kompot podsumowujemy rok 2017 w świcie Apple.

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: