Muhammad Ali reklamuje iPhone’a X

by Kuba on 22 stycznia 2018

Po premierze iPhone’a 7 Plus z dwiema tylnymi kamerami Apple mocno reklamowało tryb portretowy, po raz pierwszy dostępny właśnie w tym modelu. Przyniosło to świetne rezultaty, bo 7+ oraz jego następca – iPhone 8 Plus, sprzedawały się (i dalej sprzedają) bardzo dobrze, znacznie lepiej niż dwa poprzednie modele 5,5″ – iPhone 6 Plus i 6s Plus.

Swoje najnowsze flagowce Apple wyposażyło w tryb oświetlenia portretowego, który w iPhonie X dostępny jest dodatkowo dla zdjęć wykonywanych przednią kamerą. I to właśnie na tej funkcji firma skupia się najbardziej w ostatnich reklamach “iksa”.

berrolia

Wczoraj Apple udostępniło kolejny klip promujący selfie zrobione z wykorzystaniem oświetlania portretowego. Firma z Cupertino przekonuje, że dzięki tej funkcji zrobimy zdjęcia jakości studyjnej nie wchodząc nawet do studia.

W tle słyszymy fragment monologu Muhammada Ali z jego płyty “I Am the Greatest”, wydanej przez słynnego boksera jeszcze pod oryginalnym nazwiskiem Cassius Clay.

W taki sposób Apple opisuje oświetlenie portretowe:

Nowa funkcja oświetlenia portretowego jest zwieńczeniem drobiazgowych badań nad wszystkimi aspektami sztuki portretowania. Dzięki zaawansowanym algorytmom analizującym grę światła na twarzy efekty są naprawdę zdumiewające.

Więcej reklam:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: