Apple uruchamia program darmowej naprawy iPhone’ów 7 z problemem “Brak sieci”

Tomek Czech   3 lutego 2018

Apple uruchomiło właśnie program naprawy iPhone’ów 7, które mają problem z połączeniem się z siecią komórkową, gdy znajdują się w jej zasięgu (w pasku statusu wyświetla się wtedy komunikat “Brak sieci”).

Firma oświadczyła, że problem spowodowany jest błędnym działaniem jednego z komponentów płyty głównej i dotyczy “małej liczby iPhone’ów 7”, które zostały wyprodukowane pomiędzy wrześniem 2016 r. a lutym 2018 i sprzedane w Chinach, Hong Kongu, Japonii, Makau i Stanach Zjednoczonych.

Do darmowej naprawy kwalifikują się modele z następującymi numerami:

Posiadacze telefonów, w których występuje problem “Brak sieci”, i które oznaczone są jednym z powyższych numerów powinni skontaktować się bezpośrednio z Apple lub z jednym z autoryzowanych serwisów.

Firma zapowiedziała też, że będzie kontaktować się i zwracać koszty osobom, które naprawiły powodującą ten błąd usterkę na własną rękę.

Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie wsparcia Apple.

Podobne tematy: 

thinkapple-300x300-dragonfly

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: