Premiera iOS 12 i pozostałych systemów 4 czerwca na WWDC 2018?

Tomek Czech   16 lutego 2018

Według MacRumors, jest bardzo prawdopodobne, że tegoroczna konferencja dla deweloperów WWDC 2018 odbędzie się w dniach 4-8 czerwca. Jeśli tak się stanie, prezentacja wszystkich nowych systemów – iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 i tvOS 12 – miałaby miejsce w poniedziałek, 4 czerwca – zwyczajowo keynote odbywa się już w pierwszy dzień konferencji.

berrolia

MacRumors powołuje się na anonimowe źródła, które twierdzą, że najbliższa WWDC odbędzie się w McEnery Convention Center w San Jose, jak przed rokiem.

Obecnie obiekt jest zarezerwowany dla innych konferencji w drugim, trzecim i czwartym tygodniu czerwca. Jedyny oficjalnie wolny termin to pierwszy tydzień czerwca. Apple zazwyczaj jak najdłużej trzyma w tajemnicy daty swoich eventów, więc jest możliwe, że zarezerwowało już McEnery Convention Center, ale informacja ta nie jest podawana publicznie.

Źródło: MacRumors

WWDC odbywa się w czerwcu już od kilkunastu lat, zazwyczaj w pierwszej połowie tego miesiąca, więc 4-8 czerwca wydaje się bardzo prawdopodobnym terminem tegorocznej konferencji.

Oprócz iOS 12 i nowych wersji pozostałych systemów, na WWDC 2018 Apple może zaprezentować też, jak przed rokiem, nowe MacBooki (12″/Pro) i iPady Pro. Ale nie jest to przesądzone – wiele doniesień wskazuje, że te produkty pojawią się dopiero jesienią.

KONKURS: Wygraj ładowarkę bezprzewodową mophie

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: