Pobierz świetne tapety WWDC 2018 na iPhone’a, iPada i Maca (4K)

Tomek Czech   22 marca 2018

Apple ogłosiło niedawno, że tegoroczna konferencja dla deweloperów WWDC 2018 dobędzie się w dniach 4-8 czerwca. Spodziewamy się prezentacji nowych wersji wszystkich systemów – iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 i tvOS 12, być może zobaczymy też nowy sprzęt, np. nowe iPady Pro czy MacBooki (12/Pro/Air).

Na bazie oficjalnej grafiki użytej przez Apple na stronie konferencji, projektanci stworzyli świetne tapety na iPhone’a, iPada i Maca.

berrolia

Tapety WWDC 2018 – Martin Hajek

Zdecydowanie najciekawsze tapety stworzył jeden z najbardziej znanych w świecie Apple projektantów – Martin Hajek. Zastosował technikę 3D i dodał kilka ciekawych kolorów.

Hajek przygotował 16 tapet w rozdzielczości 4K. Można je pobrać za darmo stąd.

Tapety WWDC 2018 na iPhone’a

Tapet stworzonych przez Hajka można użyć nie tylko na Macu, ale też na iPhonie czy iPadzie, ale serwis iCulture przygotował tapety specjalnie dla smartfona z Cupertino, w wersjach skrojonych pod każdą wielkość wyświetlacza.

Wszystkie tapety znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też: 

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Martin Hajek, iCulture

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: