Czekasz na nowego iPhone’a? W tym roku ma się odbyć bez opóźnień – premiera wszystkich trzech modeli we wrześniu?

Marcin Chrobak   22 marca 2018

Dzięki informacjom zdobytym przez DigiTimes dowiedzieliśmy się, że w tym roku testowa produkcja nowych flagowców z Cupertino ma rozpocząć się wcześniej – już drugim kwartale. Apple nie chce dopuścić do takich samych opóźnień jak te, które miały miejsce w przypadku premiery iPhone’a X – pojawił się on w sprzedaży dopiero w listopadzie, półtora miesiąca po iPhonie 8 i iPhonie 8 Plus.

berrolia

Opóźnienie premiery iPhone X nastąpiło między innymi ze względu na wolniejszą produkcję modułów 3D, które są odpowiedzialne za prawidłowe działanie zabezpieczenia biometrycznego w formie Face ID. W tym roku Apple chce się przed tym zabezpieczyć.

Jest więc duża szansa, że w tym roku obejdzie się bez opóźnień i premiera wszystkich trzech nowych iPhone’ów odbędzie się jednocześnie, prawdopodobnie tradycyjnie we wrześniu.

Plotki, które do nas docierają z wielu źródeł mówią o tym, że jesienią Apple pokaże nam trzy modele iPhone’a – nową generację iPhone X (5,8″ OLED), iPhone X Plus (6,4″ OLED) oraz tańszego iPhone’a z designem iPhone X (6,1″ LCD).

Według DigiTimes, wcześniejsze rozpoczęcie testowej produkcji pomoże Apple w podniesieniu wyników sprzedaży, które w przypadku najnowszych iPhone’ów – a w szczególności iPhone’a X – są słabsze niż oczekiwano (co oczywiście wcale nie oznacza, że są niskie).

Dzięki źródłom DigiTimes dowiadujemy się także, że producenci podzespołów są nastawieni bardziej pozytywnie niż zwykle, co do ilości nadchodzących zamówień na części do tegorocznych iPhone’ów.

Więcej o nowych iPhone’ach (2018):

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: DigiTimes

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: