Realistyczny koncept iPhone’a SE 2 z ekranem 4,2″

by Tomek Czech on 7 marca 2018

Stworzenie bezramkowego iPhone’a SE 2 byłoby niezwykle trudne, albo w ogóle niemożliwe ze względu na ograniczenia technologiczne. Taki model musiałby być zresztą dość drogi, a jedną z głównych zalet SE jest jego niska cena. Dlatego wiele doniesień wskazywało na to, że jeśli Apple wprowadzi na rynek iPhone’a SE drugiej generacji, to będzie on wyglądał posobnie do obecnego modelu, zmianie miałoby ulec raczej wnętrze telefonu – wyposażony zostałby m.in. w szybszy procesor czy lepszą kamerę.

Pojawiły się informacje, że dzięki zredukowaniu obramowania, iPhone SE 2 mógłby posiadać ekran 4,2″, czyli odrobinę większy od obecnego, 4-calowego. Wizualizację takiego właśnie modelu stworzył Concept Creator.

Oprócz większego wyświetlacza, nowy SE w jego wizji posiadałby też ulepszoną tylną kamerę i procesor A10 Fusion, w który Apple wyposażyło iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus.

iPhone SE 2 (2018)

iPhone SE 2 – data premiery

Kilka raportów wskazywało, że iPhone SE 2 zadebiutuje jeszcze w pierwszej połowie 2018 r. Według informacji podawanych przez chińską stronę QQ, premiera telefonu odbędzie się na WWDC 2018 (która może się rozpocząć 4 czerwca).

Tymczasem znany analityk Ming-Chi Kuo nie wierzy w iPhone’a SE 2 w 2018.

Więcej informacji o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Concept Creator

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: