Premiera 4,2-calowego iPhone’a SE 2 na WWDC 2018?

Tomek Czech   20 lutego 2018

Według chińskiej strony QQ, podczas tegorocznej WWDC (która może rozpocząć się 4 czerwca) Apple zaprezentuje iPhone’a SE 2. Telefon ma być wyposażony w procesor A10 Fusion, 2 GB RAM (jak obecnie) i być dostępny w wersji 32 GB i 128 GB. Rozmiar wyświetlacza ma wzrosnąć z 4 cali do 4,2-cala.

berrolia

Informatorzy twierdzą, że iPhone SE drugiej generacji będzie klasyczną konstrukcją z szerokimi ramkami i przyciskiem Home z Touch ID.

Ostatni raz Apple zaprezentowało nowego iPhone’a na WWDC w 2010 roku (był to iPhone 4).

Na temat iPhone’a SE 2 pojawiło się w ostatnim czasie wiele sprzecznych informacji: kilka raportów mówiło o jego premierze jeszcze w pierwszej połowie roku (według Digitimes, premiera mogłaby mieć miejsce w czerwcu, czyli wtedy, kiedy odbywa się WWDC…), ale dobrze zorientowany analityk Ming-Chi Kuo nie wierzy, że SE drugiej generacji w ogóle pojawi się w 2018 r.

W ostatnich latach Apple wprowadzało na rynek nowe produkty w marcu – rok temu czerwonego iPhone’a 7 oraz nowego iPada 9,7″, a w 2016 r. iPada Pro 9,7″ oraz właśnie iPhone’a SE. Już niedługo przekonamy się, czy nowe produkty pojawią się również w tym roku i czy będzie wśród nich zupełnie nowa lub chociaż odświeżona wersja najmniejszego (i najtańszego) iPhone’a.

KONKURS: Wygraj ładowarkę bezprzewodową mophie

Więcej informacji o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: QQ

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: