Raport: premiera iPhone’a SE 2 w maju/czerwcu

Tomek Czech   26 stycznia 2018

Digitimes potwierdza informacje o tym, że Apple pracuje nad iPhonem SE 2. Jego premiera miałaby się odbyć już w maju lub czerwcu.

berrolia

Informatorzy serwisu twierdzą, że telefon będzie wspierał ładowanie bezprzewodowe (więc pewnie będzie posiadał szklaną obudowę), ale dalej nie będzie wyposażony w 3D Touch.

O tym, że iPhone SE 2 będzie posiadał szklaną obudowę umożliwiająca ładowanie indukcyjne, informował też na początku stycznia indyjski serwis tekz24 (obecny model SE produkowany jest m.in. w Indiach, dlatego lokalni dziennikarze mogą mieć dostęp do informacji o planach Apple względem tego modelu).

O premierze iPhone’a SE 2 w pierwszej połowie 2018 r. informował też już wcześniej chiński serwis CNM.

Trudno się spodziewać, żeby nowy SE miał ekran edge-to-edge OLED – raczej będzie to konstrukcja podobna do obecnej, z wyświetlaczem LCD.

Więcej informacji o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: