Jak śledzić na żywo dzisiejszą konferencję Apple i gdzie obejrzeć ją później

Tomek Czech   27 marca 2018

Aktualizacja:

***

Już dzisiaj o godzinie 17:00 polskiego czasu rozpocznie się konferencja Apple, która będzie poświęcona edukacji. Oprócz nowych rozwiązań software’owych i programów przeznaczonych dla tego sektora (m.in. Classroom, ClassKit czy Everyone Can Code), prawdopodobnie Apple zaprezentuje też nowy model taniego iPada 9,7″, który może otrzymać wsparcie dla Apple Pencil (sprawdź wszystko, czego możemy spodziewać się na konferencji).

Niestety wydarzenie nie będzie transmitowane na żywo. Wideo zostanie udostępnione dopiero po zakończeniu konferencji w aplikacji Events na Apple TV i prawdopodobniej również na stronie Apple (a potem tradycyjnie trafi też pewnie na YouTube’a).

berrolia

Nie oznacza to jednak, że eventu nie będzie można śledzić na żywo – w Chicago obecnych będzie wielu dziennikarzy, którzy będą na bieżąco relacjonować wszystkie wydarzenia na blogach czy w sieciach społecznosciowych.

Jeśli chodzi o osoby/strony zajmujące się głównie Apple, będą to między innymi:

Warto też śledzić live blogi Ars Technica lub The Verge.

Oczywiście my też będziemy obserwować wszystkie wydarzenia na żywo i będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich zaprezentowanych przez Apple nowościach bezpośrednio na stronie oraz na naszym Twitterze i Facebooku.

Start już o 18:00!

Przed konferencją przeczytaj: Co Apple ogłosi na jutrzejszej konferencji? I czego nie powinniśmy się spodziewać.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: