iPhone 8 i 8 Plus w kolorze (PRODUCT)RED mają zostać ogłoszone przez Apple już jutro – raport

Tomek Czech   8 kwietnia 2018

Z wewnętrznego dokumentu amerykańskiej sieci komórkowej Virgin Mobile, zdobytego przez MacRumors, wynika, że Apple ma wprowadzić na rynek limitowaną wersję iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus w kolorze czerwonym – (PRODUCT)RED – już w poniedziałek, 9 kwietnia.

berrolia

iPhone 8 i iPhone 8 Plus – (PRODUCT)RED

Czerwony iPhone 8/Plus już jutro ma zostać dodany do systemu ewidencyjnego Virgin Mobile. Tego samego dnia Apple ma ogłosić dostępność nowych modeli w kolorze czerwonym, najprawdopodobniej za pomocą informacji prasowej.

W dokumencie nie ma mowy o iPhonie X w kolorze (PRODUCT)RED. Zgadzałoby się z informacjami podawanymi w lutym przez analityka Jun Zhanga, który twierdził, że nie pojawi się czerwona wersja iPhone’a X. Jego zdaniem powodem tego są trudności w pomalowaniu na ten kolor metalowej ramy najnowszego flagowca Apple.

Od dawna pojawiają się za to doniesienia o iPhonie X w kolorze “rumianego złota”.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: Ładowarka Zens Dual Charger + Apple Watch o 60 zł taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: