Pierwszy meetup MacAdmins – administratorów systemów Apple

Redakcja   9 kwietnia 2018

Już jutro (wtorek, 10 kwietnia) o godzinie 17.30 w Katowicach odbędzie się pierwsze spotkanie administratorów systemów Apple – MacAdmins meetup.

MacAdmin to stosunkowo nowa rola w branży IT, zwłaszcza w Polsce. Dlatego na spotkanie zaproszeni są wszyscy użytkownicy Apple, zarówno ci zajmujący się administracją systemów Apple zawodowo, jak i ci czerpiących satysfakcję z poznawania urządzeń spod szyldu nadgryzionego jabłka.

berrolia

W trakcie pierwszego spotkania planowane są dwie prelekcje:

1. Kontrola rodzicielska z urządzeniami Apple – jak zadbać o bezpieczeństwo i prywatność dzieci (i nie tylko). Poprowadzi ją Adrian Walaszek – Systems Engineer, na co dzień zajmujący się wdrażaniem rozwiązań z zakresu zarządzania Macami na szeroką skalę;

2. User Approved MDM i zmiany w Jamf Pro enrollmencie – o zmianach, jakie pojawiły się wraz z najnowszą wersją macOS High Sierra 10.13.4 opowie Paweł Kopocz – Technical Support Engineer, na co dzień rozwiązujący najtrudniejsze zagadnienia z zakresu zarządzania systemami macOS i iOS.

Jest to też jedna z niewielu okazji w Polsce, żeby użytkownicy Maców, iPhone’ów, iPadów czy Apple TV mogli posłuchać, porozmawiać i poznać innych fanów urządzeń Apple. Wszystko w luźnej i nieformalnej atmosferze.

Start o godzinie 17.30 przy ul. Ks. Piotra Skargi 6 (Biura Supersam, II piętro – Jamf).

Więcej szczegółów na stronie macadmins.pl.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: