Apple wprowadza do sprzedaży iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus Special Edition w kolorze (PRODUCT)RED

Tomek Czech   9 kwietnia 2018

Zgodnie z wczorajszymi informacjami, Apple ogłosiło dzisiaj wprowadzenie do sprzedaży iPhone’a 8 i iPhone’a 8 z limitowanej edycji w kolorze (PRODUCT)RED. Telefony będą dostępne w wybranych krajach już od piątku. Zamawiać można od jutra.

berrolia

Inaczej niż zeszłoroczne czerwone iPhone 7 i 7 Plus, nowe iPhone’y w kolorze (PRODUCT)RED mają czarny przedni panel obudowy.

Apple nie podało, kiedy telefony będą dostępne w Polsce. Wiemy tylko, że mają trafić do “kilku kolejnych państw” jeszcze w kwietniu, być może wśród nich będzie Polska.

Jutro sprzedaż ruszy w:  Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Nowej Zelandii, Singapurze, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Ceny nie zmienią się w porównaniu do modeli w innych kolorach i będą zaczynały się od 699 dol. za iPhone’a 8 64 GB.

iPhone 8 (PRODUCT)RED:

  • 64 GB – 699 dol. (3479 zł)
  • 256 GB – 849 dol. (4229 zł)

iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED:

  • 64 GB – 799 dol. (3979 zł)
  • 256 GB – 949 dol. (4729 zł)

Aktualizacja: Co prawda na polskich stronach Apple wyświetla się komunikat po polsku “Zamów iPhone’a 8 (PRODUCT)RED Special Edition już 10 kwietnia”, ale w informacji prasowej Polska nie jest wymieniona jako jeden z krajów, w których nowe modele mają być dostępne już jutro.

Zgodnie z przewidywaniami, nie pojawił się iPhone X w kolorze czerwonym. Od dawna pojawiają się za to doniesienia, że flagowiec Apple będzie dostępny w kolorze “rumianego złota”.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: