Apple wprowadza do sprzedaży iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus Special Edition w kolorze (PRODUCT)RED

Tomek Czech   9 kwietnia 2018

Zgodnie z wczorajszymi informacjami, Apple ogłosiło dzisiaj wprowadzenie do sprzedaży iPhone’a 8 i iPhone’a 8 z limitowanej edycji w kolorze (PRODUCT)RED. Telefony będą dostępne w wybranych krajach już od piątku. Zamawiać można od jutra.

berrolia

Inaczej niż zeszłoroczne czerwone iPhone 7 i 7 Plus, nowe iPhone’y w kolorze (PRODUCT)RED mają czarny przedni panel obudowy.

Apple nie podało, kiedy telefony będą dostępne w Polsce. Wiemy tylko, że mają trafić do “kilku kolejnych państw” jeszcze w kwietniu, być może wśród nich będzie Polska.

Jutro sprzedaż ruszy w:  Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Nowej Zelandii, Singapurze, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Ceny nie zmienią się w porównaniu do modeli w innych kolorach i będą zaczynały się od 699 dol. za iPhone’a 8 64 GB.

iPhone 8 (PRODUCT)RED:

  • 64 GB – 699 dol. (3479 zł)
  • 256 GB – 849 dol. (4229 zł)

iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED:

  • 64 GB – 799 dol. (3979 zł)
  • 256 GB – 949 dol. (4729 zł)

Aktualizacja: Co prawda na polskich stronach Apple wyświetla się komunikat po polsku “Zamów iPhone’a 8 (PRODUCT)RED Special Edition już 10 kwietnia”, ale w informacji prasowej Polska nie jest wymieniona jako jeden z krajów, w których nowe modele mają być dostępne już jutro.

Zgodnie z przewidywaniami, nie pojawił się iPhone X w kolorze czerwonym. Od dawna pojawiają się za to doniesienia, że flagowiec Apple będzie dostępny w kolorze “rumianego złota”.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Niezwykle wytrzymałe szkła ochronne do iPhone’a nawet 80 zł taniej!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: