Apple uruchomiło program darmowej naprawy Apple Watch Series 2 (42 mm) z wadliwą baterią

by Tomek Czech on 16 kwietnia 2018

Apple uruchomiło program darmowej naprawy Apple Watch Series 2, w których występuje problem z baterią – urządzenie nie włącza się w ogóle lub ekran odkleił się od obudowy na skutek puchnięcia baterii.

berrolia

Wymiany można dokonywać w Apple Stores oraz autoryzowanych serwisach do trzech lat od zakupu zegarka (a więc również pogwarancyjnie).

Program dotyczy jedynie modeli Apple Watch Series 2 z kopertą 42 mm (z wszystkich serii – Sport, Edition, Hermès, Nike+). Nie wiadomo, czy zostanie rozszerzony na inne modele.

Apple nie ogłosiło publicznie startu programu. Informację o jego uruchomieniu sklepy Apple i autoryzowane serwisy miały otrzymać już w zeszłym tygodniu.

Wcześniej Apple również za darmo naprawiało zegarki ze spuchniętą baterią, prowadziło też akcję wymiany modeli Series 0 z wadliwą baterią na Series 1. Więc jeśli taki problem wystąpił w przypadku Twojego Apple Watcha innego niż AWS2 42 mm, warto skontaktować się z jednym z autoryzowanych serwisów Apple.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Zdjęcie: reddit

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: