HIT DNIA: Fuse Chicken TITAN PLUS – najbardziej wytrzymały kabel Lightning na rynku (aktualizacja)

Tomek Czech   25 kwietnia 2018

Aktualizacja: To była zbyt dobra promocja… HIT DNIA już się wyprzedał. Ale szybko przygotowaliśmy promocję na podobny kabel – Fuse Chicken Titan (100 cm, MFi). Tylko do północy o 25 zł tańszy!

***

Dzisiejszy HIT DNIA w ThinkStore to coś naprawdę wyjątkowego: Fuse Chicken TITAN PLUS – stalowy, dwuwarstwowy kabel Lightning, który został okrzyknięty najbardziej wytrzymałym przewodem Lightning na rynku!

berrolia

TITAN PLUS jest pokryty aż dwoma warstwami elastycznej, niezwykle odpornej stali. Złącza Lightning i USB przyspawano bezpośrednio do metalu i schowano w trwałej, jednoczęściowej obudowie.

To wideo pokazuje, że kabel jest praktycznie niezniszczalny.

Kable Lightning to jedne z najczęściej wymienianych akcesoriów do iPhone’a/iPada – przecierają się, niszczą czy wręcz odrywają się końcówki. Znamy to wszyscy.

Produkty Fuse Chicken mają być rozwiązaniem tego problemu – firma reklamuje je hasłem “Jeden kabel na całe życie” (wszystkie kable posiadają dożywotnią gwarancję, choć oczywiście nieobejmującą niektórych ekstremalnych przypadków).

TITAN PLUS to najbardziej wytrzymały kabel w ofercie Fuse Chicken.

Specyfikacja:

  • materiał: 100% elastycznej stali
  • złącza: USB-A – Lightning
  • długość: 150 cm
  • certyfikat MFi

Regularna cena Fuse Chicken TITAN PLUS to 179 zł. Dzisiaj (i tylko dzisiaj) kupisz go w ThinkStore jako HIT DNIA za jedyne 135 zł (to obecnie najniższa cena w Polsce).

Uwaga: ilość sztuk w promocyjnej cenie jest ograniczona.

Pozostałe promocje z okazji “Tygodnia otwarcia” w ThinkStore

Udanych zakupów!

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: