Raport: rozpoczęła się produkcja iPhone’a SE 2 ze szklaną obudową

Tomek Czech   25 kwietnia 2018

Z informacji zdobytych przez znanego leakera Benjamina Geskina wynika, że Apple rozpoczęło właśnie masową produkcję nowego iPhone’a o nazwie roboczej “Jaguar”. Według informatorów, chodzi o iPhone’a SE 2.

berrolia

Twierdzą oni też, że telefon będzie posiadał szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie bezprzewodowe. Nie podali żadnych innych szczegółów.

Geskin powiedział serwisowi CNET, że informacje pochodzą z “prywatnych źródeł”.

W przeszłości Geskin często udostępniał sprawdzone informacje o nowych iPhone’ach, był pierwszą osobą, która pokazała światu notcha jeszcze przed premierą iPhone’a X. Ale zdarzało mu się też podawać informacje, które później nie znajdowały odzwierciedlenia w rzeczywistości.

iPhone SE 2 (2018) – premiera w maju lub na WWDC 2018

W zeszłym tygodniu japoński serwis MacOtakara podawał, że nowa wersja iPhone’a SE, bez gniazda minijack, z procesorem A10 Fusion, Touch ID i szklaną obudową, może pojawić się w sprzedaży jeszcze w maju.

Z kolei według chińskiej strony QQ, Apple zaprezentuje iPhone’a SE 2 podczas tegorocznej WWDC, która rozpocznie się 4 czerwca. Telefon ma być wyposażony w procesor A10 Fusion, 2 GB RAM (jak obecnie) i być dostępny w wersji 32 GB i 128 GB. Rozmiar wyświetlacza ma wzrosnąć z 4 cali do 4,2-cala.

Realistyczny koncept iPhone’a SE 2 z ekranem 4,2″

Mocne dowody na premierę nowych iPhone’ów już w maju/czerwcu znaleziono też niedawno w dokumentach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej.

Nie przegap: Otwieramy ThinkStore – wyjątkowy sklep z najlepszymi na rynku akcesoriami do sprzętu Apple

Więcej o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Benjamin Geskin

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: