Najlepsze ładowarki bezprzewodowe do iPhone’a w promocyjnych cenach w ThinkStore

Tomek Czech   2 maja 2018

Do ładowarek bezprzewodowych przekonała się większość użytkowników nowych iPhone’ów – 8, 8 Plus i X. Już niedługo najprawdopodobniej w taki sposób będzie można ładować iPhone’a SE 2, na pewno taka możliwość będzie w przypadku trzech nowych modeli, które Apple zaprezentuje jesienią. Oczywiście z ładowania indukcyjnego mogą też korzystać posiadacze wielu smartfonów z Androidem.

W naszym sklepie ThinkStore trwa właśnie promocja na kilkanaście świetnych ładowarek bezprzewodowych Qi.

berrolia

Stworzona we współpracy z Apple specjalnie dla nowych iPhone’ów. Przez wielu uznana za najlepszą ładowarkę bezprzewodową na rynku. Również przez Dawida, którego recenzję możecie przeczytać tutaj.

Zobacz w sklepie.

Elegancka i szybka ładowarka ze wsparciem FAST Wireless Charging przy napięciu 9V. Niepowtarzalny wygląd dzięki diodom LED.

Zobacz w sklepie.

Niezwykle kompaktowa, mała i lekka ładowarka od Puro ze świetnymi zabezpieczeniami antypoślizgowymi i dyskretną diodą LED.

Zobacz w sklepie.

Gravity Touch to unikalne połączenie naturalnego materiału, jakim jest bambus, z wysokiej wytrzymałości aluminium. Stylowa i funkcjonalna.

Zobacz w sklepie.

Aluminiowa ładowarka X-Doria wyróżnia się dopracowanym i atrakcyjnym wzornictwem. Została wyposażona w system automatycznego rozpoznawania telefonów Apple. Jej maksymalna moc to 10 W.

Zobacz w sklepie.

Ładowarka magnetyczna XVIDA to superszybki i niesamowicie wygodny sposób na ładowanie iPhone’a bez kabli. Pozwala na wygodne używanie iPhone’a podczas ładowania. Posiada wsparcie dla szybkiego ładowania 7,5 W.

Przeczytaj naszą recenzję.

Zobacz w sklepie.

Świetny stosunek ceny do jakości sprawia, że jest jedną z najczęściej wybieranych ładowarek bezprzewodowych na rynku.

Zobacz w sklepie.

 

Zobacz w sklepie.

Wykonany z dbałością o szczegóły magnetyczny uchwyt samochodowy z możliwością ładowania indukcyjnego, który posiada wszystkie standardowe funkcje i zapewnia bezpieczne ładowanie podczas jazdy.

Zobacz w sklepie.

Działa zarówno jako ładowarka, jak i podstawka. Dzięki dwóm cewkom, umożliwia ładowanie iPhone’a w pozycji pionowej oraz poziomej.

Zobacz w sklepie.

Przecenionych jest więcej modeli – wszystkie znajdziecie tutaj.

Udanych zakupów!

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: